Usługi lokalne w formie online

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, które oferuje nasze biuro rachunkowe online. Profesjonalizm, wygoda oraz oszczędność czasu to tylko niektóre korzyści. Nasze biuro księgowe gwarantuje pełne wsparcie w zakresie obsługi księgowej Twojej firmy, pozwalając Ci skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Zacznij oszczędzać czas i pieniądze już dziś!

Skontaktuj się z nami

Najważniesze korzyści ze współpracy

Nasze biuro rachunkowe online oferuje kompleksowe usługi księgowe i doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie. Biuro księgowe z pasją dba o finanse Twojej firmy, zapewniając spokój umysłu i stabilność. Nasze doświadczenie i innowacyjne podejście to gwarancja satysfakcji. Przekonaj się i rozwiń swój biznes bez barier!

Ponad 20 lat

lat doświadczenia

Numer 1

Księgowość internetowa w Polsce

Ponad milion

Zaksięgowanych dokumentów

Ponad 38 tys.

Kontrahentów w 95 krajach mają nasi Klienci

Usługi lokalne w formie online

Odkryj wyjątkową jakość i profesjonalizm naszego biura rachunkowe online, które dostarcza precyzyjne usługi księgowe oraz ekspertyzy w zakresie doradztwa podatkowego. Nasze doświadczone biuro księgowe z pasją angażuje się w każdy projekt, oferując indywidualne podejście i dopasowane rozwiązania. Z nami twoja firma zawsze będzie na bieżąco z obowiązującymi przepisami, co pozwoli skoncentrować się na strategicznym rozwoju biznesu. Nasz zespół ekspertów stale monitoruje zmiany w prawie, aby zapewnić Ci aktualne informacje i wsparcie. Inwestujemy w najnowsze technologie, aby oferować usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie gwarantując poufność i bezpieczeństwo Twoich danych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby prowadzić swój biznes z pełnym zaufaniem i spokojem. Oferujemy atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Nasz sukces mierzymy Twoim zadowoleniem!

Skontaktuj się z nami

Biuro rachunkowe Maza – opinie naszych klientów

Robert Konieczny
Robert Konieczny
2023-10-03
Maza obsługuje naszą firmę już od 8 lat, jak dotąd współpraca układa się bardzo dobrze , na wszelkie pytania dotyczące zarówno spraw księgowych jak i kadrowych uzyskujemy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. Mogę polecić korzystanie z ich usług.
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
2023-10-03
To już ponad siedem lat razem z "Mazą" i jak przysłowie mówi siedem lat tłustych siedem lat nadal tłustych. Profesjonalny, kompetentny zespół, zawsze wszystko na czas, a "Pandemia" pokazała nową drogę współpracy online co w moim przypadku pozwoliło na dużą oszczędność czasu. Firma godna zaufania i polecenia.
Krzysztof Spychała
Krzysztof Spychała
2023-09-24
Jestem klientem biura rachunkowego Maza od 1996 r. Współpraca od początku przebiega bardzo sprawnie, jestem zadowolony z obsługi oraz profesjonalnego podejścia do klienta.
Tadeusz Soiński
Tadeusz Soiński
2023-09-18
Nasze firmy z Biurem Maza współpracują od 20 lat , Maza to solidny zespół specjalistów księgowych, finansistów oraz prawników. Są solidni ,profesjonalni oraz życzliwi. To firma , która nasze problemy rozwiązuje na bieżąco.
Jarek Nowaczyk
Jarek Nowaczyk
2023-09-18
Witam, firma Maza prowadzi moją księgowość w JDG oraz w mojej Spółce z o.o. od roku 2002. Dlaczego Maza? Przez 3 lata inną moją spółkę księgowała inna firma i nie spełniała moich oczekiwań. Maza realizuje cały zakres usług jakie są w umowie.
Basia Rajewska
Basia Rajewska
2023-09-16
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad 7 lat i jestem niezwykle zadowolona z ich usług, które są bardzo profesjonalne pod każdym względem. Wysoko oceniam zarówno ich wiedzę, która jest zawsze aktualna jak i sprawność obsługi. Wszystkie uzgodnione zadania wykonywane są prawidłowo i niezwykle punktualnie. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Przez cały okres współpracy nigdy nie miałam żadnych uwag.Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
2023-09-16
Współpracuje z biurem rachunkowym MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Prowadzę kilka spółek i mogę liczyć na pomoc w tych obszarach. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania.
Wiktoria Bożek
Wiktoria Bożek
2023-09-10
Polecam firmę Maza, jako profesjonalne biuro księgowe i partner biznesowy. Zawsze terminowa realizacja zleceń, miła obsługa i doradztwo.
Mariusz Andrzejak
Mariusz Andrzejak
2023-09-07
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Mikołaj W
Mikołaj W
2023-09-05
Jestem Klientem biura od 7 lat, wszystkie listy z pogróżkami z urzędu skarbowego przesyłam bezpośrednio do biura Maza a oni zajmują się wszystkim, tymczasem ja mogę spać spokojnie. Serdecznie polecam!

Miasta w których świadczymy usługi

Pozostałe usługi, które świadczymy

Zyskaj czas i spokój, wybierając nasze biuro rachunkowe online. Profesjonalne biuro księgowe zapewni Ci pełne wsparcie finansowe. Skontaktuj się z nami teraz, i przekonaj się o korzyściach naszej współpracy!

Usługi
księgowe

Element nagłówka

Wśród wielu usług biura rachunkowego MAZA znajduje się księgowość, którą świadczymy dla firm bez względu na ich wielkość, rodzaj i skalę prowadzonej działalności.

Zobacz więcej

Usługi doradztwa
podatkowego

Element nagłówka

Wszystkim naszym Klientom oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę w zakresie prawa podatkowego, a także pomoc podczas kontroli skarbowych.

Zobacz więcej

Usługi
prawne

Element nagłówka

Jesteśmy jednym z nielicznych biur rachunkowych, które oferuje usługi prawne zarówno dla firm, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Zobacz więcej

Kadry
i płace

Element nagłówka

Prowadzenie tego działu jest wyjątkowo skomplikowane i może przysporzyć wielu problemów w przypadku firm zatrudniających dużą liczbę pracowników.

Zobacz więcej

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawanie pytania naszych klientów odnośnie księgowości online

Koszt porady prawnej udzielanej przez biuro rachunkowe MAZA jest uzależniony od wielu czynników. Decydujące znaczenie ma stopień skomplikowania problemu, z jakim boryka się Klient, ale także dziedzina prawa, stopień sformalizowania zagadnienia i wynikająca z niego konieczność przygotowywania licznej dokumentacji oraz czas, jaki nasz zespół musi poświęcić na realizację zadań.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Napisz do nas