MAZA – 30 lat wartości, zaufania i ciągłego rozwoju

MAZA powstała w 1991 roku z inicjatywy Małgorzaty Gaweckiej oraz Ziemowita Gaweckiego i jako organizacja już wtedy przedstawiała wartości towarzyszące nam do dziś. To dlatego pierwsi Klienci, którzy podjęli z nami współpracę te ponad 30 lat temu, są z nami do dziś!

Ta stałość firmowego etosu i podejścia do Klienta sprawia, że stale się rozwijamy, poprawiamy jakość usług, standardy obsługi i inkorporujemy nowe technologie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych oraz przyszłych Klientów.

Skontaktuj się z nami
MAZA – 30 lat wartości, zaufania i ciągłego rozwoju

Doradztwo podatkowe – korzyści

Możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Wybór naszych specjalistów to dla Ciebie wymierne korzyści.

Bezpieczeństwo

dokumentacja jest utrzymywana w zaszyfrowanej postaci na dobrze zabezpieczonych serwerach

Realizacja KPI

elastyczne podejście do potrzeb Klientów ułatwia realizację założonych KPI i poprawę wyników finansowych

Optymalizacja ryzyka

obsługa płacowa realizowana przez specjalistów to gwarancja Twojego sukcesu

Kontakt

zapewniamy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który dopasowuje usługę do potrzeb Klienta

Dziedzictwo i Nowoczesność: Przyszłość Księgowości

Przysłowiowym kamieniem milowym na drodze rozwoju naszego biura rachunkowego było dołączenie do firmy syna założycieli, Dominika Gaweckiego, który już w wieku 18 lat pozyskiwał podstawy wiedzy księgowej, tak teoretyczne, jak i w wymiarze praktycznym.

Podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Dominik wniósł wiele zmian w funkcjonowanie MAZA, aktywnie wspierając nasze biuro w wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, restrukturyzując procesy księgowe, wprowadzając firmę w prawdziwie nowoczesny wymiar księgowości, wysoce zinformatyzowany, zaprojektowany tak, by w możliwie największym stopniu odciążać naszych Klientów w zakresie prowadzenia księgowości czy zarządzania kadrami.

Dziedzictwo i Nowoczesność: Przyszłość Księgowości

Twój partner w biznesie – otwartość i innowacje

Działamy na terenie całego kraju, gwarantujemy w pełni cyfrowy, internetowy obieg dokumentów, aktywnie korzystając z nowoczesnych rozwiązań chmurowych i oferując naszym Klientom rozwiązania pozwalające na sprawne przesyłanie nam dokumentów księgowych.

Stawiamy na otwartą komunikację, przydzielamy każdemu Klientowi osobistego opiekuna, wspierającego go w prowadzeniu własnego biznesu. Dbamy o to, by postrzegano nas nie tylko jako biuro księgowe, ale jako współpracowników, których wiedza, doświadczenie i otwartość na nowe rozwiązania z zakresu technologii informatycznych realnie pomagała naszym Klientom w rozwoju ich biznesów. Stawiając na MAZA stawiasz na wartości, które w świecie przedsiębiorców są gwarantem sukcesu.

Twój partner w biznesie – otwartość i innowacje

Biuro rachunkowe Maza – opinie naszych klientów

Robert Konieczny
Robert Konieczny
2023-10-03
Maza obsługuje naszą firmę już od 8 lat, jak dotąd współpraca układa się bardzo dobrze , na wszelkie pytania dotyczące zarówno spraw księgowych jak i kadrowych uzyskujemy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. Mogę polecić korzystanie z ich usług.
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
2023-10-03
To już ponad siedem lat razem z "Mazą" i jak przysłowie mówi siedem lat tłustych siedem lat nadal tłustych. Profesjonalny, kompetentny zespół, zawsze wszystko na czas, a "Pandemia" pokazała nową drogę współpracy online co w moim przypadku pozwoliło na dużą oszczędność czasu. Firma godna zaufania i polecenia.
Krzysztof Spychała
Krzysztof Spychała
2023-09-24
Jestem klientem biura rachunkowego Maza od 1996 r. Współpraca od początku przebiega bardzo sprawnie, jestem zadowolony z obsługi oraz profesjonalnego podejścia do klienta.
Tadeusz Soiński
Tadeusz Soiński
2023-09-18
Nasze firmy z Biurem Maza współpracują od 20 lat , Maza to solidny zespół specjalistów księgowych, finansistów oraz prawników. Są solidni ,profesjonalni oraz życzliwi. To firma , która nasze problemy rozwiązuje na bieżąco.
Jarek Nowaczyk
Jarek Nowaczyk
2023-09-18
Witam, firma Maza prowadzi moją księgowość w JDG oraz w mojej Spółce z o.o. od roku 2002. Dlaczego Maza? Przez 3 lata inną moją spółkę księgowała inna firma i nie spełniała moich oczekiwań. Maza realizuje cały zakres usług jakie są w umowie.
Basia Rajewska
Basia Rajewska
2023-09-16
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad 7 lat i jestem niezwykle zadowolona z ich usług, które są bardzo profesjonalne pod każdym względem. Wysoko oceniam zarówno ich wiedzę, która jest zawsze aktualna jak i sprawność obsługi. Wszystkie uzgodnione zadania wykonywane są prawidłowo i niezwykle punktualnie. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Przez cały okres współpracy nigdy nie miałam żadnych uwag.Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
2023-09-16
Współpracuje z biurem rachunkowym MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Prowadzę kilka spółek i mogę liczyć na pomoc w tych obszarach. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania.
Wiktoria Bożek
Wiktoria Bożek
2023-09-10
Polecam firmę Maza, jako profesjonalne biuro księgowe i partner biznesowy. Zawsze terminowa realizacja zleceń, miła obsługa i doradztwo.
Mariusz Andrzejak
Mariusz Andrzejak
2023-09-07
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Mikołaj W
Mikołaj W
2023-09-05
Jestem Klientem biura od 7 lat, wszystkie listy z pogróżkami z urzędu skarbowego przesyłam bezpośrednio do biura Maza a oni zajmują się wszystkim, tymczasem ja mogę spać spokojnie. Serdecznie polecam!

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nurtują Cię pewne kwestie lub po prostu masz pytania natury ogólnej – sprawdź nasz mały FAQ. Pamiętaj też, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami, bez względu na branżę czy organizację formalno-prawną.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Przekonaj się już dziś, ile zalet niesie ze sobą korzystanie z nowoczesnej księgowości.

Napisz do nas

Skontaktuj się z Nami!

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa z zakresu księgowości? A może zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś nawiązać współpracę? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Szybko odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Maza Sp. z o.o. Sp. k. NIP: 7792476962
Regon: 368927803
KRS: 0000708035
Adres ul. Dmowskiego 85,
60-204 Poznań
Sprawdź dojazd

Skontaktuj się z nami

Contact Form