MAZA – 30 lat wartości, zaufania i ciągłego rozwoju

MAZA powstała w 1991 roku z inicjatywy Małgorzaty Gaweckiej oraz Ziemowita Gaweckiego i jako organizacja już wtedy przedstawiała wartości towarzyszące nam do dziś. To dlatego pierwsi Klienci, którzy podjęli z nami współpracę te ponad 30 lat temu, są z nami do dziś!

Ta stałość firmowego etosu i podejścia do Klienta sprawia, że stale się rozwijamy, poprawiamy jakość usług, standardy obsługi i inkorporujemy nowe technologie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych oraz przyszłych Klientów.

Skontaktuj się z nami
MAZA – 30 lat wartości, zaufania i ciągłego rozwoju

Korzyści

Możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Wybór naszych specjalistów to dla Ciebie wymierne korzyści.

Bezpieczeństwo

dokumentacja jest utrzymywana w zaszyfrowanej postaci na dobrze zabezpieczonych serwerach

Realizacja KPI

elastyczne podejście do potrzeb Klientów ułatwia realizację założonych KPI i poprawę wyników finansowych

Optymalizacja ryzyka

obsługa płacowa realizowana przez specjalistów to gwarancja Twojego sukcesu

Kontakt

zapewniamy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który dopasowuje usługę do potrzeb Klienta

Dziedzictwo i Nowoczesność: Przyszłość Księgowości

Przysłowiowym kamieniem milowym na drodze rozwoju naszego biura rachunkowego było dołączenie do firmy syna założycieli, Dominika Gaweckiego, który już w wieku 18 lat pozyskiwał podstawy wiedzy księgowej, tak teoretyczne, jak i w wymiarze praktycznym.

Podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Dominik wniósł wiele zmian w funkcjonowanie MAZA, aktywnie wspierając nasze biuro w wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, restrukturyzując procesy księgowe, wprowadzając firmę w prawdziwie nowoczesny wymiar księgowości, wysoce zinformatyzowany, zaprojektowany tak, by w możliwie największym stopniu odciążać naszych Klientów w zakresie prowadzenia księgowości czy zarządzania kadrami.

Dziedzictwo i Nowoczesność: Przyszłość Księgowości

Twój partner w biznesie – otwartość i innowacje

Działamy na terenie całego kraju, gwarantujemy w pełni cyfrowy, internetowy obieg dokumentów, aktywnie korzystając z nowoczesnych rozwiązań chmurowych i oferując naszym Klientom rozwiązania pozwalające na sprawne przesyłanie nam dokumentów księgowych.

Stawiamy na otwartą komunikację, przydzielamy każdemu Klientowi osobistego opiekuna, wspierającego go w prowadzeniu własnego biznesu. Dbamy o to, by postrzegano nas nie tylko jako biuro księgowe, ale jako współpracowników, których wiedza, doświadczenie i otwartość na nowe rozwiązania z zakresu technologii informatycznych realnie pomagała naszym Klientom w rozwoju ich biznesów. Stawiając na MAZA stawiasz na wartości, które w świecie przedsiębiorców są gwarantem sukcesu.

Twój partner w biznesie – otwartość i innowacje

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nurtują Cię pewne kwestie lub po prostu masz pytania natury ogólnej – sprawdź nasz mały FAQ. Pamiętaj też, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami, bez względu na branżę czy organizację formalno-prawną.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Przekonaj się już dziś, ile zalet niesie ze sobą korzystanie z nowoczesnej księgowości.

Napisz do nas

Skontaktuj się z Nami!

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa z zakresu księgowości? A może zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś nawiązać współpracę? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Szybko odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Maza Sp. z o.o. Sp. k. NIP: 7792476962
Regon: 368927803
KRS: 0000708035
Adres ul. Dmowskiego 85,
60-204 Poznań
Sprawdź dojazd

Skontaktuj się z nami

Contact Form