Doradztwo podatkowe

Każdy przedsiębiorca, który decyduje się na założenie działalności gospodarczej, powinien zdawać sobie sprawę, że biznes wiąże się z obowiązkiem zapłaty wysokich podatków.

Polski system podatkowy jest uważany za jeden z najsurowszych w Europie, a częste zmiany przepisów oraz nowy Polski Ład dodatkowo utrudniają podjęcie decyzji o wyborze optymalnego rozwiązania. Nieznajomość prawa podatkowego to duże ryzyko, które może mieć bezpośredni wpływ na biznes.

Skontaktuj się z nami
Doradztwo podatkowe

Zakres doradztwa podatkowego

Zajmujemy się podatkami od lat i potrafimy przekuć tę wiedzę w sukces naszych klientów. Zapewniamy obsługę podatkową przedsiębiorców. Doradztwo podatkowe – na co może liczyć Twoja firma?

 

Obsługa
estońskiego CIT

Doradzamy w zakresie korzystania i optymalizacji podatku ryczałtowego.

Bieżąca obsługa podatkowa

Świadczymy doradztwo podatkowe z zakresu prawa podatkowego.

Wdrażanie ulg podatkowych

Identyfikujemy i implementujemy optymalny schemat ulg w firmie.

Opracowywanie dokumentacji

Opracowujemy dokumentację cen na potrzeby grup kapitałowych.

Sporządzanie opinii podatkowych

Analizujemy rozbieżności w przepisach i przygotowujemy opinie prawne.

Wsparcie
profesjonalistów

Nasi doradcy występują w postępowaniach skarbowych i sądowych.

Opracowywanie
schematów

Przygotowujemy i zgłaszamy optymalne schematy
podatkowe.

Zabezpieczanie interesów przedsiębiorcy

Występujemy o interpretacje indywidualne oraz opinie zabezpieczające.

Optymalizacja podatkowa

Naszym Klientom – zarówno przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkom prawa handlowego – oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego oraz optymalizacji podatkowej.

Dzięki naszej pomocy płacone podatki będą niższe, przy zachowaniu pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wysokie kompetencje. Usługi wsparcia podatkowego świadczone w firmie MAZA są realizowane wyłącznie przez profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Z naszą pomocą każda firma może się czuć bezpiecznie. 

Consultin

Dlaczego warto wybrać współpracę z biurem rachunkowym MAZA?

Dysponujemy wiedzą i ponad 30-letnim doświadczeniem, które pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi wsparcia podatkowego na rzecz firm. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, aby stale być na bieżąco i nadążać za zmieniającymi się przepisami oraz orzecznictwem. Podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych zagadnień dotyczących problematyki:

  • analizy podwójnego opodatkowania;
  • przychodów z nieujawnionych źródeł;
  • opodatkowania gospodarstw rolnych;
  • optymalizacji podatkowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia dokładnych warunków współpracy. Dopasowujemy zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta, jego celów biznesowych oraz możliwości finansowych. Reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania.

Doradztwo podatkowe – korzyści

Możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Wybór naszych specjalistów to dla Ciebie wymierne korzyści.

Bezpieczeństwo

dokumentacja jest utrzymywana w zaszyfrowanej postaci na dobrze zabezpieczonych serwerach

Realizacja KPI

elastyczne podejście do potrzeb Klientów ułatwia realizację założonych KPI i poprawę wyników finansowych

Optymalizacja ryzyka

obsługa płacowa realizowana przez specjalistów to gwarancja Twojego sukcesu

Kontakt

zapewniamy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który dopasowuje usługę do potrzeb Klienta

My zajmiemy się Podatkami

Korzystanie z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego pozwala przedsiębiorcom skupić się na bieżącym prowadzeniu działalności. Pomożemy w ocenie podatkowych skutków podejmowanych czynności prawnych, przeprowadzimy sektorowy due diligence i zabezpieczymy interesy reprezentowanej firmy.

Doradztwo prawne to oszczędność

Samodzielne zajmowanie się kwestiami podatkowymi w firmie to duże ryzyko, a nawet drobny błąd potrafi sporo kosztować. Wsparcie profesjonalistów stanowi gwarancję, że wszystkie działania są odpowiednio zoptymalizowane z zachowaniem odpowiedniej relacji kosztów do zysków i ryzyka. Efektywnie zarządzamy ryzykiem naszych Klientów tak, aby płacone przez nich zobowiązania były jak najniższe.

 

Biuro rachunkowe Maza – opinie naszych klientów

Robert Konieczny
Robert Konieczny
2023-10-03
Maza obsługuje naszą firmę już od 8 lat, jak dotąd współpraca układa się bardzo dobrze , na wszelkie pytania dotyczące zarówno spraw księgowych jak i kadrowych uzyskujemy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. Mogę polecić korzystanie z ich usług.
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
2023-10-03
To już ponad siedem lat razem z "Mazą" i jak przysłowie mówi siedem lat tłustych siedem lat nadal tłustych. Profesjonalny, kompetentny zespół, zawsze wszystko na czas, a "Pandemia" pokazała nową drogę współpracy online co w moim przypadku pozwoliło na dużą oszczędność czasu. Firma godna zaufania i polecenia.
Krzysztof Spychała
Krzysztof Spychała
2023-09-24
Jestem klientem biura rachunkowego Maza od 1996 r. Współpraca od początku przebiega bardzo sprawnie, jestem zadowolony z obsługi oraz profesjonalnego podejścia do klienta.
Tadeusz Soiński
Tadeusz Soiński
2023-09-18
Nasze firmy z Biurem Maza współpracują od 20 lat , Maza to solidny zespół specjalistów księgowych, finansistów oraz prawników. Są solidni ,profesjonalni oraz życzliwi. To firma , która nasze problemy rozwiązuje na bieżąco.
Jarek Nowaczyk
Jarek Nowaczyk
2023-09-18
Witam, firma Maza prowadzi moją księgowość w JDG oraz w mojej Spółce z o.o. od roku 2002. Dlaczego Maza? Przez 3 lata inną moją spółkę księgowała inna firma i nie spełniała moich oczekiwań. Maza realizuje cały zakres usług jakie są w umowie.
Basia Rajewska
Basia Rajewska
2023-09-16
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad 7 lat i jestem niezwykle zadowolona z ich usług, które są bardzo profesjonalne pod każdym względem. Wysoko oceniam zarówno ich wiedzę, która jest zawsze aktualna jak i sprawność obsługi. Wszystkie uzgodnione zadania wykonywane są prawidłowo i niezwykle punktualnie. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Przez cały okres współpracy nigdy nie miałam żadnych uwag.Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
2023-09-16
Współpracuje z biurem rachunkowym MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Prowadzę kilka spółek i mogę liczyć na pomoc w tych obszarach. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania.
Wiktoria Bożek
Wiktoria Bożek
2023-09-10
Polecam firmę Maza, jako profesjonalne biuro księgowe i partner biznesowy. Zawsze terminowa realizacja zleceń, miła obsługa i doradztwo.
Mariusz Andrzejak
Mariusz Andrzejak
2023-09-07
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Mikołaj W
Mikołaj W
2023-09-05
Jestem Klientem biura od 7 lat, wszystkie listy z pogróżkami z urzędu skarbowego przesyłam bezpośrednio do biura Maza a oni zajmują się wszystkim, tymczasem ja mogę spać spokojnie. Serdecznie polecam!

Napisz do nas. Zajmiemy się Twoją księgowością!

Skontaktuj się z nami

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nurtują Cię pewne kwestie lub po prostu masz pytania natury ogólnej – sprawdź nasz mały FAQ. Pamiętaj też, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio.

Optymalizacja podatkowa polega na wykorzystaniu instrumentów przewidzianych prawem do osiągnięcia skutku w postaci obniżenia zobowiązania podatkowego. Może to być np. przekształcenie, wybór formy opodatkowania lub skorzystanie z ulgi. Unikanie opodatkowania to działanie wbrew prawu, które zmierza do stworzenia korzystnej sytuacji dla podatnika.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Przekonaj się już dziś, ile zalet niesie ze sobą korzystanie z nowoczesnej księgowości.

Napisz do nas

Skontaktuj się z Nami!

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa z zakresu księgowości? A może zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś nawiązać współpracę? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Szybko odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Maza Sp. z o.o. Sp. k. NIP: 7792476962
Regon: 368927803
KRS: 0000708035
Adres ul. Dmowskiego 85,
60-204 Poznań
Sprawdź dojazd

Skontaktuj się z nami

Contact Form