Kadry i Płace

Obsługa kadrowa to duże wyzwanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają dużą liczbę pracowników.

Dlatego działem kadr i płac powinni zajmować się profesjonaliści wykwalifikowani z zakresu prawa pracy i BHP, którzy na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy prawa. Zwłaszcza w instytucjach, które zatrudniają kilkaset osób, outsourcing kadr jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na przeniesienie szeregu uciążliwych obowiązków na zewnętrzną firmę.

Skontaktuj się z nami
Kadry i płace

Zakres usług kadrowych

Outsourcing usług kadrowych pozwala przedsiębiorcy skupić się na rozwoju biznesu. Klienci korzystający ze wsparcia profesjonalistów mogą liczyć na wsparcie w takim zakresie, jak:

Wzory
dokumentów

Wspieramy bieżącą pracę naszych Klientów poprzez udostępnianie niezbędnych wzorów dokumentów.

Rozliczanie umów cywilnoprawnych

Zgłaszamy umowy o dzieło i umowy zlecenie, obliczamy podatki, składki i wynagrodzenie.

Sporządzanie dokumentacji płacowej

Przygotowujemy materiały związane z naliczaniem wynagrodzeń i innych świadczeń.

Przygotowywanie świadectw pracy

Opracowujemy świadectwa pracy wydawane odchodzącym pracownikom.

Rozliczanie PIT, ZUS,
PFRON

Kalkulujemy i wpłacamy zaliczki na podatek dochodowy oraz wpłaty na PFRON.

Przygotowywanie umów z pracownikami

Opracowujemy, umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne oraz NDA.

Kontrola
ważności BHP

Monitorujemy ważność badań BHP, uprawnień specjalistycznych.

Reprezentowanie pracodawcy

Asystujemy przy kontroli PIP, składamy zastrzeżenia do protokołu.

Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?

Obsługa kadrowo-płacowa to działania, które polegają na prowadzeniu i aktualizacji dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników.

Dzięki nam przedsiębiorca może skoncentrować swoje wysiłki na poprawie KPI i rozwoju biznesu bez przejmowania się obsługą formalności. Działania podejmowane przez biuro rachunkowe MAZA są realizowane wyłącznie przez profesjonalistów – księgowych, prawników, rewidentów.

Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i bieżącą obsługę w jednym z kilku modeli współpracy.

Obsługa kadrowo płacowa

Zarządzaj kadrami i płacami z łatwością

Dajemy też możliwość korzystania przez pracowników Klienta z rozwiązań chmurowych, gotowych do natychmiastowego użytku. W obu przypadkach nasi Klienci mogą precyzyjnie śledzić wszystkie działania z zakresu kadr i płac. Co sprawia, że obsługa kadrowo płacowa realizowana przez firmę MAZA jest wyjątkowa?

  • Zapewniamy równoległą obsługę wielu procesów
  • Obsługujemy system SODIR
  • Dokumentacja jest dostępna dla pracodawcy on-line 24/7
  • Prowadzimy program PPK w firmie

Korzyści

Decydując się na skorzystanie z outsourcingu w zakresie obsługi kadrowej, możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Nasi doradcy zajmą się kompleksową obsługą dokumentacji oraz pracowników. Wybór naszych specjalistów to dla Ciebie wymierne korzyści.

Bezpieczeństwo

dokumentacja jest utrzymywana w zaszyfrowanej postaci na dobrze zabezpieczonych serwerach

Realizacja KPI

elastyczne podejście do potrzeb Klientów ułatwia realizację założonych KPI i poprawę wyników finansowych

Optymalizacja ryzyka

obsługa płacowa realizowana przez specjalistów to gwarancja Twojego sukcesu

Kontakt

zapewniamy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który dopasowuje usługę do potrzeb Klienta

Biuro rachunkowe Maza – opinie naszych klientów

Robert Konieczny
Robert Konieczny
2023-10-03
Maza obsługuje naszą firmę już od 8 lat, jak dotąd współpraca układa się bardzo dobrze , na wszelkie pytania dotyczące zarówno spraw księgowych jak i kadrowych uzyskujemy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. Mogę polecić korzystanie z ich usług.
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
2023-10-03
To już ponad siedem lat razem z "Mazą" i jak przysłowie mówi siedem lat tłustych siedem lat nadal tłustych. Profesjonalny, kompetentny zespół, zawsze wszystko na czas, a "Pandemia" pokazała nową drogę współpracy online co w moim przypadku pozwoliło na dużą oszczędność czasu. Firma godna zaufania i polecenia.
Krzysztof Spychała
Krzysztof Spychała
2023-09-24
Jestem klientem biura rachunkowego Maza od 1996 r. Współpraca od początku przebiega bardzo sprawnie, jestem zadowolony z obsługi oraz profesjonalnego podejścia do klienta.
Tadeusz Soiński
Tadeusz Soiński
2023-09-18
Nasze firmy z Biurem Maza współpracują od 20 lat , Maza to solidny zespół specjalistów księgowych, finansistów oraz prawników. Są solidni ,profesjonalni oraz życzliwi. To firma , która nasze problemy rozwiązuje na bieżąco.
Jarek Nowaczyk
Jarek Nowaczyk
2023-09-18
Witam, firma Maza prowadzi moją księgowość w JDG oraz w mojej Spółce z o.o. od roku 2002. Dlaczego Maza? Przez 3 lata inną moją spółkę księgowała inna firma i nie spełniała moich oczekiwań. Maza realizuje cały zakres usług jakie są w umowie.
Basia Rajewska
Basia Rajewska
2023-09-16
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad 7 lat i jestem niezwykle zadowolona z ich usług, które są bardzo profesjonalne pod każdym względem. Wysoko oceniam zarówno ich wiedzę, która jest zawsze aktualna jak i sprawność obsługi. Wszystkie uzgodnione zadania wykonywane są prawidłowo i niezwykle punktualnie. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Przez cały okres współpracy nigdy nie miałam żadnych uwag.Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
2023-09-16
Współpracuje z biurem rachunkowym MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Prowadzę kilka spółek i mogę liczyć na pomoc w tych obszarach. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania.
Wiktoria Bożek
Wiktoria Bożek
2023-09-10
Polecam firmę Maza, jako profesjonalne biuro księgowe i partner biznesowy. Zawsze terminowa realizacja zleceń, miła obsługa i doradztwo.
Mariusz Andrzejak
Mariusz Andrzejak
2023-09-07
Jestem klientem biura rachunkowego MAZA od ponad roku i jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Zawsze otrzymuję profesjonalną i dokładną obsługę. Ich zespół jest kompetentny i zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania. Gorąco polecam biuro rachunkowe MAZA!
Mikołaj W
Mikołaj W
2023-09-05
Jestem Klientem biura od 7 lat, wszystkie listy z pogróżkami z urzędu skarbowego przesyłam bezpośrednio do biura Maza a oni zajmują się wszystkim, tymczasem ja mogę spać spokojnie. Serdecznie polecam!

Szybko, Precyzyjnie, Wszechstronnie!

Realizując obsługę płacową, posługujemy się najnowszymi technologiami pozwalającymi na świadczenie usług w sposób jednocześnie dynamiczny, wydajny i precyzyjny. Elektroniczna komunikacja z Klientem daje nam możliwość współpracy z firmami z całej Polski.

Takie rozwiązania, jak OCR, Cloud Computing czy Robotic Process Automation pozwalają nam działać błyskawicznie, nawet przy bardzo dużym wolumenie zadań. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w ciągły kontakcie z naszymi Klientami, którzy mogą czuć się bezpiecznie.

 

szybko-precyzyjnie

Obsługa kadrowo-płacowa

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa gwarantuje sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi, dokumentacją personalną oraz kontakt z ZUS i US w sprawach pracowniczych

Controlling
Personalny

Optymalizujemy wykorzystanie zasobów ludzkich, aby zaspokoić potrzeby firmy.

Obsługa Umów Cywilnoprawnych

Kontrolujemy prawidłowość rozliczania i ewidencji umów o dzieło i zlecenie.

Rozliczanie
Nieobecności w Pracy

Nadzorujemy prawidłowość naliczania urlopów pracowniczych oraz ekwiwalentu.

Kontakt
z Administracją

Utrzymujemy kontakt z organami administracji publicznej, jak ZUS, NFZ, US.

Napisz do nas. Zajmiemy się Twoją księgowością!

Skontaktuj się z nami

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nurtują Cię pewne kwestie lub po prostu masz pytania natury ogólnej – sprawdź nasz mały FAQ. Pamiętaj też, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio.

Podejmujemy się prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej nie tylko na swoim własnym oprogramowaniu, ale również zasobach przekazanych przez Klienta.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Przekonaj się już dziś, ile zalet niesie ze sobą korzystanie z nowoczesnej księgowości.

Napisz do nas

Skontaktuj się z Nami!

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa z zakresu księgowości? A może zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś nawiązać współpracę? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Szybko odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Maza Sp. z o.o. Sp. k. NIP: 7792476962
Regon: 368927803
KRS: 0000708035
Adres ul. Dmowskiego 85,
60-204 Poznań
Sprawdź dojazd

Skontaktuj się z nami

Contact Form